In welke periode wilt u hier verblijven?

Incheckdatum

Kom van de lente en de koers genieten in het schoonste landschap

Z+, wandelen met een plus

21-06-2018

Op zondag 10 juni is Z+, een nieuwe wandelroute in onze gemeente, officieel geopend. Z+ staat voor 'zitten met een plus'. Op 5 locaties langs deze route werden bijzondere zitobjecten geplaatst, stuk voor stuk zitobjecten met een plus.

De wandelroute bestaat uit 2 lussen, goed voor 7,5 en 4,5 km wandelen langs trage wegen, tussen de velden, met magnifieke vergezichten en langs zalige plekjes ... Het bijzondere landschap van onze gemeente, in het hart van de Vlaamse Ardennen, staat centraal. De unieke zitobjecten, ontworpen door Jan Detavernier, Marthe Vanthuyne, Karel Verhoeven, Floris Vincke & Thijs Urban, maken de beleving van het eindeloze landschap compleet en geven een extra aan de stop onderweg. 

Download de wandelbrochure 

Wil je Z+ ontdekken? Zin om te wandelen? 
Je kan de brochure hier downloaden of gratis afhalen bij de dienst Burgerzaken.